Зависнути у Палм-Спрінгс (Лекція)
Зависнути у Палм-Спрінгс (Лекція) Palm Springs (Lecture)
Зависнути у Палм-Спрінгс (Лекція) Palm Springs (Lecture)
Зависнути у Палм-Спрінгс (Лекція)
Прем`єра 20 Серпня
Жанр:
комедія, мелодрама, фантастика
Час:
1 година 30 хвилин
Купити квитки
16+
Зависнути у Палм-Спрінгс (Лекція)
Прем`єра:
20 Серпня 2020
Рік:
2020
Країна:
США, Гонконг
У ролях:
Енді Семберг, Крістін Міліоті, Дж.К. Сіммонс
Режисер:
Макс Барбаков
Сценарій:
Енді Сьяра
Кращої події на «Коперніка» і не придумаєш! 24 серпня, у День Незалежності, о 20:50 – перегляд дійсно якісної, розумної та чуттєвої романтичної комедії «Зависнути у Палм-Спрінґз», яка так полюбилася кінокритикам та глядачам по всьому світі! Прем'єра фільму відбулась на кінофестивалі «Sundance» – і відвідувачі кінофестивалю просто закохались у цей фільм! Ми впевнені, що закохаєтесь і Ви.

Стрічку представить кінокритик та арт-менеджер «Коперніка» Станіслав Тарасенко. Він розкаже про красу цієї кінокартини, її особливості, референси, тощо.

9 листопада неподалік від Палм-Спрінгс йде підготовка до весілля. Найлз, хлопець однієї з подружок нареченої, не поспішає одягати смокінг - в шортах і гавайської сорочці він застрибує в басейн і цілий день спокійно випиває, а ввечері вимовляє зворушливу промову для молодят. Останнє особливо вражає старшу сестру нареченої Сару, і ось вже дівчина виявляється з Найлз наодинці під зоряним небом. Але тут події приймають несподіваний поворот, і Сара слідом за своїм новим приятелем заходить в загадкову печеру, а на наступний день виявляє, що на календарі знову 9 листопада.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Зависнути у Палм-Спрінгс (Лекція)

  • Сеанси: Всі дати
наверх