Заборонений (Творча зустріч)
Заборонений (Творча зустріч) Заборонений (Творча зустріч)
Заборонений (Творча зустріч) Заборонений (Творча зустріч)
Заборонений (Творча зустріч)
Прем`єра 26 Серпня
Жанр:
драма, біографія, історія
Час:
1 година 40 хвилин
Купити квитки
16+
Заборонений (Творча зустріч)
Прем`єра:
26 Серпня 2019
Рік:
2019
Країна:
Україна
У ролях:
Дмитро Ярошенко, Діана Розовлян, Євгенія Гладій
Режисер:
Роман Бровко
Тільки 26 серпня і тільки у «Кінопалаці» – ексклюзивний допрем'єрний показ української стрічки «Заборонений» за участі знімальної групи: режисер-постановник Роман Бровко, автори сценарію Сергій Дзюба та Арсеній Кірсанов, виконавець головної ролі Дмитро Ярошенко, продюсер Артем Денисов і координаторка Наталія Фармус. Показ відбудеться паралельно у двох залах, щоб усі охочі змогли побачити фільм про великого українського поета та дисидента Василя Стуса.

ПРОГРАМА: 18:30 – вільна для відвідування пресконференція у фойє «Кінопалацу»; 19:00 – коротке вступне слово режисера; 19:05 – показ фільму; 20:50 – спілкування зі знімальною групою після перегляду (глядачі з Червоного залу зможуть долучитися до розмови у Синьому залі).

Василь Семенович Стус. Ім'я цього поета знає кожен українець, адже його вірші вивчаються в школі, а історія його неймовірно трагічна. Василь був з тих людей, які ніколи не могли промовчати під час несправедливості. Він занадто часто говорив про те, про що мільйони інших мовчали. Це була не просто людина - поет-шістдесятник, правозахисник, Герой України, борець за нашу культуру. Перед глядачами будуть останні дні з життя Стуса, а також його смерть в радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985 року. Влада до останнього намагалася вмовити Василя Семеновича перейти на їхній бік усіма різними способами, але поет ні за що не погоджувався продати душу дияволу. За це його і покарали.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Заборонений (Творча зустріч)

  • Сеанси: Всі дати
наверх