Все про Єву (Британський театр в кіно)
Все про Єву (Британський театр в кіно) Аll about Еve
Все про Єву (Британський театр в кіно) Аll about Еve
Все про Єву (Британський театр в кіно)
Прем`єра 21 Травня
Жанр:
драма
Час:
2 години
Купити квитки
16+
Все про Єву (Британський театр в кіно)
Прем`єра:
21 Травня 2019
Рік:
2019
Країна:
Велика Британія
У ролях:
Джилліан Андерсон, Лілі Джеймс, Моніка Долан
Режисер:
Іво ван Хове
Літня театральна діва, яка зіштовхнулася з юною амбітної зірочкою… Лукавість, інтриги, жорстокість, що панують за лаштунками сцени і в тіні сяючих софітів ... Одним словом, знайомий сюжет про зраду і самотність, який, на відміну від іронічного роману Моема «Театр», в постановці ван Хове набуває трагічного надриву і є гідним пера Шекспіра. Особливо у виконанні таких потужних актрис, як Джилліан Андерсон і Лілі Джеймс.

Іво ван Хове знову звертається до свого улюбленого жанру «кіно / театр»: після «Одержимості» Вісконті і «Телемережі» Сідні Люмета, він ставить на сцені не п'єсу, а переосмислює один із шедеврів кінематографу. На цей раз вибір припав на оскароносну драму «Все про Єву», удостоєний в 1950 році 14 номінацій на премію Академії і завоював 6 з них, включаючи премію за найкращий фільм.

Історія бродвейської діви Марго Ченнінг (Джилліан Андерсон), яка стикається із зухвалою енергією і амбіціями своєї фанатичної шанувальниці, молодої актриси Єви Гаррінгтон (Лілі Джеймс), звичайно, просто створена для сцени. Адже вся вона - про життя, підпорядкованого мінливим симпатіями натовпу, наркотичну залежность від захоплених оплесків і про те, яку ціну готові платити люди, які прагнуть успіху і слави.

Фільм-спектакль демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Все про Єву (Британський театр в кіно)

  • Сеанси: Всі дати
наверх