Віта і Вірджинія (Лекція)
Віта і Вірджинія (Лекція) Vita & Virginia (Lecture)
Прем`єра 8 Червня
16+
Віта і Вірджинія (Лекція) Vita & Virginia (Lecture)
Віта і Вірджинія (Лекція)
Прем`єра 8 Червня
Жанр:
драма, мелодрама, біографія
Час:
1 година 50 хвилин
Купити квитки
16+
Віта і Вірджинія (Лекція)
Прем`єра:
8 Червня 2019
Рік:
2018
Країна:
Ірландія, Велика Британія
У ролях:
Джемма Артертон, Елізабет Дебікі, Ізабелла Росселліні
Режисер:
Чанія Баттон
Сценарій:
Айлін Еткінс, чания Баттон, Вірджинія Вулф
8 червня у «Кінопалаці» – літературний вечір у двох актах. Акт перший – лекція від Ірини Сенчук про письменницю Вірджинію Вулф. Акт II – перегляд британського фільму «ВІТА І ВІРДЖИНІЯ» від режисерки Чанії Баттон.

Розповімо про нашу лекторку. Ірина Сенчук – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка, літературознавиця, авторка книг «Міфопоетика Вільяма Батлера Єйтса» та «Ірландський модернізм: В. Б. Єйтс і Дж. Джойс».

Про що буде лекція: «У чому самобутність літературного феномену Вірджинії Вулф, англійської письменниці, літературного критика і теоретика модернізму? Як її особиста історія життя і творчості, співпадаючи у часі з періодом радикального переходу від Вікторіанської епохи до епохи модернізму, відображає культурні й естетичні трансформації, що означили першу половину ХХ ст.? Яку роль у її формуванні як особистості і письменниці відіграло її найближче оточення? Чим для Вулф була творчість і як у ній виписано особистий життєвий досвід письменниці? Чому роман Вірджинії Вулф «Орландо» називають «найдовшим і найчарівнішим любовним листом у літературі»? Відповіді на ці запитання спробує дати літературознавиця Ірина Сенчук».

В епоху моралі що розкладається, блискучого джазу і контрабандного алкоголю, світська левиця Віта Секвілл-Уест знайомиться з «королевою літератури» Вірджинією Вульф. Затяте протистояння переростає у взаємну симпатію, а симпатія - в запаморочливий роман, який потрясе вищий світ і назавжди змінить їх життя.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Віта і Вірджинія (Лекція)

  • Сеанси: Всі дати
наверх