З України до Голлівуду
З України до Голлівуду З України до Голлівуду
З України до Голлівуду З України до Голлівуду
З України до Голлівуду
Прем`єра 21 Листопада
Жанр:
документальний
Час:
1 година 12 хвилин
Купити квитки
ЗА+
З України до Голлівуду
Прем`єра:
21 Листопада 2019
Рік:
2019
Країна:
Україна
Режисер:
Станіслав Сукненко, Галина Кувівчак-Сахно
Сценарій:
Станіслав Сукненко
Цей фільм – перше масштабне дослідження «українського сліду» у Голлівуді, яке ніколи не робилося раніше. Насправді, українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної «фабрики мрій», але й загалом в американській культурі та мистецтві.

Роками в різноманітних інформаційних джерелах народжених в Україні називали «Russian» через те, що певний час країна була частиною Російської імперії. Тому досягнення наших співвітчизників перепадали іншій державі. Але прийшов час, щоб розставити крапки над «і» у питанні «хто є хто» у Голлівуді та з’ясувати в чому власне досягли успіху таланти з України.

За кожним iхнiм, таким омрiяним «Оскаром», за кожною завойованою зiркою на вiдомiй «Алеї слави», за кожним iм’ям у титрах – cамобутнi, непересічні особистості, унікальні майстри свого фаху. Серед них також і покоління тих, хто народився вже в США в родинах емігрантів з України.

У фільмі розповідь про досягнення українців минулого переплітається з особистими оповідями тих, хто сьогодні запалює свої зірки на голлівудському небосхилі.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

З України до Голлівуду

  • Сеанси: Всі дати
наверх