Українські короткометражки. Альманах 1
Українські короткометражки. Альманах 1 Українські короткометражки. Альманах 1
Українські короткометражки. Альманах 1 Українські короткометражки. Альманах 1
Українські короткометражки. Альманах 1
Прем`єра 22 Березня
Жанр:
короткометражки
Час:
1 година 33 хвилини
Купити квитки
16+
Українські короткометражки. Альманах 1
Прем`єра:
22 Березня 2018
Рік:
2018
Країна:
Україна
1. «За межу»

Ігровий фільм-притча. Християнська Європа раннього середньовіччя. Втікаючи від переслідування вершників головний герой-молодий чоловік нелегкої долі-здобуває смертельне поранення. Отямившись, Сокіл бачить, що знаходиться в нереальному місці. Мешканці його існують в жорстких межах ідеальних законів. За невиконання цих законів отримують жахливі покарання. Завжди! Ніхто не може ані залишити цю дивну місцину, ані померти. Ведун'я цього світу - Павучиха, щоразу повертає їх до існування. Мешканці потойбіччя відновлюють свою силу, "висмоктуючи" її зі снів і марень Сокола. Наповнюють неживе живим.

2. «Сіра птаха»

Історія юнака, який в юному віці дізнається, що він байстрюк. Але це не зупиняє його своїх необережних кроків з коханою дівчиною – і сірою птахою він вилітає з рідного села.

3. «Вибір»

Історія підлітка, який змушений робити вибір між тим, чи допомагати в лікуванні хворого батька чи займатися власною долею, яка обіцяє йому цікаву творчу кар’єру.

4. «Як Шевченко шукав роботи»

Екранізація однойменного оповідання Осипа Маковея. У фільмі розгортається неймовірна історія про те, як сам Тарас Григорович сходить зі свого портрета після відзначення його ювілею на бенкеті наукового товариства, що носить ім’я поета. Шевченкові нудно слухати промови про свою геніальність – і він вирішує знайти собі роботу. Але багато хто просто робить собі кар’єру на великих іменах. Автори фільму вважають, що найкращі ліки від усіх моральних хвороб - сміх та іронія. Так само, як 100 років тому вважав автор оповідання.

5. «Зустріч»

Історія стосунків жінки похилого віку, яка працювала нянею, і її вихованиці, яка виросла і відвідала свою няню. Сповідь старшої людини, яка в похилому віці не втратила гідності і оптимізму.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Українські короткометражки. Альманах 1

  • Сеанси: Всі дати
наверх