Українська нова хвиля Runaway
Українська нова хвиля Runaway Українська нова хвиля: Runaway
Українська нова хвиля Runaway Українська нова хвиля: Runaway
Українська нова хвиля Runaway
Прем`єра 11 Квітня
Жанр:
короткометражки
Час:
1 година 39 хвилин
Купити квитки
16+
Українська нова хвиля Runaway
Прем`єра:
11 Квітня 2018
Рік:
2018
Країна:
Україна
ЧАПЛЯ, 11’

Пробіжка парком потребує правильного дихання. Шляхи двох бігунів перетинаються та синхронний вдих стає більше ніж диханням.Тож, коли раптом біг парком перетворюється на перегони, в них головне – не задихнутися.

МА, 17’

Мама годує синичок з вікна багатоповерхівки мікрорайону Східний і вирощує айву на дачі під Сартаною. Розказуючи про своє нехитре життя, жінка знімає на «фотік» ролики для дочки, яка живе в Києві і якій часто не додзвонитися. Аби розмова тривала, вона підгодовує свою дорослу дитину казками та шушеребками.

ЕЛЮВІУМ - Регенеративна істота, 7’

ДІНА, 8’

Діна - дівчинка, котра живе у своєму особливому світі, у якому є Пташиний чоловік - невидимий друг, з яким вона розділяє свої переживання, а він відповідає грою на акордеоні. Але Діна закохана у цілком реального сусіда, а саме сьогодні у нього день народження. Здається, Діна налаштована діяти рішуче.

ФІНГЕРМЕН, 6’

У кожного з нас були свої дитячі фантазії. Тож давайте повернемося у ті часи, коли між меблями протікала лава, а ми були супергероями!

ВИПУСК 97, 19’

У центрі сюжету – дивакуватий самотній Роман, який ремонтує телевізори та продає на ринку антени. Одного разу він зустрічає свою однокласницю, яку не бачив більше двадцяти років. І тепер він намагається не втратити її знову.

ELEKTROMAN, 4’

Незвичайний вчений "Електрик", вирішив провести експеримент, який повністю змінить його життя.

НЕВИДИМА, 17’

Історія молодої вчительки сільської школи. Відвертий та ганебний випадок, що стається із нею прямо посеред уроку на очах у всього класу, змушує її звернути погляд всередину себе й зануритися у товщу своєї травмованої особистості. Та чи зможе вона тепер опанувати її?

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Українська нова хвиля Runaway

  • Сеанси: Всі дати
наверх