Українська нова хвиля 2020
Українська нова хвиля 2020 Українська нова хвиля 2020
Українська нова хвиля 2020 Українська нова хвиля 2020
Українська нова хвиля 2020
Прем`єра 9 Липня
Жанр:
короткометражка
Час:
1 година 39 хвилин
Купити квитки
16+
Українська нова хвиля 2020
Прем`єра:
9 Липня 2020
Рік:
2019
Країна:
Україна
З 9 липня Довженко-Центр випускає у кінопрокат сьомий альманах українських короткометражних фільмів Українська Нова Хвиля 2020. Цьогоріч Довженко-Центр презентує шість неординарних стрічок 2019 року молодих амбітних режисерів, які піднімають дражливі теми й експериментують з жанрами та стилями.

“Колір фасаду: синій” документальний, 22 хв.

Режисер: Олексій Радинський

Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, скрипковий майстер, теоретик і поет. На 90-му році життя йому доводиться опанувати іще одне, цілковито нове заняття. Щоб урятувати свій авторський архітектурний проект – київську “Літаючу тарілку” – від перетворення на частину торгівельного центру, Флоріан Юр’єв приєднується до боротьби проти свавілля столичних забудовників.

Українська, російська мови з українськими субтитрами.

“Петрівка-реквієм”, анімація, 6 хв.

Режисерка: Катерина Возниця

Пригоди дезорієнтованого суб'єкта в умовах стихійної декомунізації. Короткий момент топографічно-акустичної розгубленості на зламі звички. Приводом для створення фільму стало перейменування станції “Петрівка”, що вилилося в переозвучення всіх оголошень Київського метрополітену голосом нового диктора.

“Ми хотіли зробити своєрідний tribute голосу Миколи Петренка, що звучав у київському метро протягом 25 років і водночас поміркувати про побічні ефекти декомунізації. Звук створювався засобами алгоритмічної обробки архівних аудіозаписів київського метрополітену” - відзначила режисерка.

Демонструється українською мовою.

“Плюс один” , драма, 23 хв.

Режисерка: Мирослава Клочко

Молода пара Іда та Юра чекають народження первістка. Одного дня Іда з’ясовує, що їхня дитина буде особливою. Вона не знає, як Юра відреагує на цю новину та яким буде життя з такою дитиною. “У фільмі “Плюс один” ми працювали з акторами та неакторами, досліджуючи грані документального та ігрового кіно” - каже режисерка.

Демонструється українською мовою.

“Кохання” , анімація, 14 хв.

Режисер: Микита Лиськов

В Україні нарешті трапилось кохання. “Кохання” - це документальна анімація, яка використовує візуальну ідентичність міста Дніпро. Але стрічка не є реалістичною, в ній за допомогою сюрреалістичних образів розповідається історія сучасної України.

Демонструється українською мовою.

“Нормальна” , драма, 13 хв.

Режисери: Діана Горбань та Іринка Громоцька

Після невдалої вечірки, дівчина вирішує розповісти про все наболіле незнайомці у парку. Під час розмови дівчат розкривається їхнє бачення світу!

“У житті мене завжди супроводжувало питання "нормальності". Що в себе включає категорія “нормальності” чи ненормальності? Мені здається, що такі речі завжди супроводжують нас у житті, і тут постає вибір бути собою чи вписуватись в рамки, які нав'язує суспільство. Інше питання, про яке я собі роздумувала - це бути не в тому місці/часі/людьми. Так іноді трапляється, що ми випадково заходимо не в ті двері і блукаємо не тими коридорами. І хто зна, що буде далі. Інколи ми в цьому самотні і не знаходимо однодумців.

Демонструється українською мовою.

“У нашій синагозі”, екранізація, драма, 20 хв.

Режисер: Іван Орленко

Хлопчик намагається дізнатися, що трапилося у старій місцевій синагозі. Одержимий, він переслідує щось, чого він ніколи не бачив та не звертав уваги на те, що відбувається навколо. За мотивами незавершеної новели Франца Кафки.

Іврит із українськими субтитрами.

«Українська Нова Хвиля» – проект Довженко-Центру, спрямований на підтримку і промоцію українських молодих режисерів. Проект, що був започаткований у 2012-му, щороку презентує у всеукраїнському прокаті вибрані короткометражні фільми, які пройшли селекцію та були відзначені на українських та міжнародних кінофестивалях.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Українська нова хвиля 2020

  • Сеанси: Всі дати
наверх