Шлях до гір (Лекція)
Шлях до гір (Лекція) La Strada per le montagne (Lecture)
Шлях до гір (Лекція) La Strada per le montagne (Lecture)
Шлях до гір (Лекція)
Прем`єра 30 Листопада
Жанр:
документальний
Час:
1 година 22 хвилини
Купити квитки
12+
Шлях до гір (Лекція)
Прем`єра:
30 Листопада 2019
Рік:
2019
Країна:
Італія, Україна, Франція
Режисер:
Міколь Рубіні
30/11 тільки у «Кінопалаці» італійська режисерка Міколь Рубіні презентує свою документальну стрічку «Шлях до гір» («La Strada per le montagne»), зафільмовану в... Україні, селищі Ямна Івано-Франківської області.

Синопсис: «Мілан. Кілька речей, які моя родина вивезла під час еміграції із Радянського Союзу до Італії у 1957 році. Світлина 1919 року, на якій зображено будинок, де народився мій дідусь. В українському селі Ямна, на просторах, де чергували озброєні патрулі. У кількох покинутих будівлях санаторію і у старому дерев’яному будинку, точно такому ж, який належав моїй родині. Чим більше триватимуть пошуки, тим більше мешканці села заплутуватимуться у порожнечі своєї колективної пам’яті. Двоє із них стануть неоціненними помічниками: найстарший місцевий партизан Петро і таксист Юра. Їхні спогади проллють світло на долю будинку, перш ніж село знову порине у свої мовчазні таємниці».

Міколь Рубіні народилася у Мілані 1982 року. Вивчала живопис у Міланській академії красних мистецтв та аудіотехнології у Школі Ірмус у Мілані. Із 2006 року працює як художниця, створюючи переважно відео-, звукові та мультимедійні інсталяції для сольних і колективних виставок в Італії і за кордоном. Її роботи присвячені певним місцевостям і пам’яті про них, а також аналізу маргінальних територій і плинові часу. У 2017 році вона заснувала l’Altauro – компанію із виробництва незалежного кіно. «Шлях до гір» – її перший повнометражний документальний фільм.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Шлях до гір (Лекція)

  • Сеанси: Всі дати
наверх