Пульс (Інклюзивна версія)
Пульс (Інклюзивна версія) Пульс (Інклюзивна версія)
Пульс (Інклюзивна версія) Пульс (Інклюзивна версія)
Пульс (Інклюзивна версія)
Прем`єра 22 Липня
Жанр:
драма, спорт
Час:
1 година 40 хвилин
Купити квитки
ЗА+
Пульс (Інклюзивна версія)
Прем`єра:
22 Липня 2021
Рік:
2020
Країна:
Україна
У ролях:
Наталя Бабенко, Олександр Кобзар, Станіслав Боклан
Режисер:
Сергій Чеботаренко
Сценарій:
Ярослав Войцешек, Максим Черниш
Спортивна драма «Пульс» є доступною людям з вадами зору та слуху

У кінотеатральний прокат спортивна драма про українську паралімпійську чемпіонку Оксану Ботурчук вийде 22 липня цього року.

Звукоопис для незрячих людей та розгорнуті субтитри для нечуючих людей, створені за підтримки Ощадбанку та Mastercard, роблять фільм доступним максимально широкому колу людей. «Пульс» – одна з небагатьох українських стрічок, вихід яких на екрани супроводжується подібними технологіями.

Звукоопис (аудіодискрипція) для людей з порушенням зору – це аудіодоріжка з усним описом подій, що відбуваються на екрані. Розгорнуті субтитри, на відміну від звичайних, передбачають також текстовий опис звуків. Цими опціями можна скористатись, якщо завантажити на свій смартфон спеціальні застосунки: Earcatch зі звукоописом фільму або Subcatch із субтитрами dostupne-kino.com. Фільм «Пульс» із розгорнутими субтитрами на екрані можна буде переглянути з 22 липня на великих кіноекранах країни на сеансах, що будуть передбачені кінотеатрами. Стежте за інформацією на сайтах кінотеатрів.

Молода спортсменка-легкоатлетка Оксана Ботурчук подає великі надії. Її талант змушує як її саму, так і тренерів вірити, що у неї є шанси отримати всесвітню славу, а то і стати олімпійською чемпіонкою. Але життя дівчини руйнує одна страшна подія - автомобільна аварія, яка повинна поставити хрест на її спортивній кар'єрі. Через безліч важких травм Оксана майже втратила зір, через що вже може і не мріяти про виступи на найвищому рівні. Але дівчина не збирається так просто здаватися, цього вона собі дозволити не може.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Пульс (Інклюзивна версія)

  • Сеанси: Всі дати
наверх