Паризька опера (Мовою оригіналу)
Паризька опера (Мовою оригіналу) L’Opera
Паризька опера (Мовою оригіналу) L’Opera
Паризька опера (Мовою оригіналу)
Прем`єра 29 Листопада
Жанр:
документальний
Час:
1 година 50 хвилин
Купити квитки
12+
Паризька опера (Мовою оригіналу)
Прем`єра:
29 Листопада 2018
Рік:
2017
Країна:
Франція, Швейцарія
Режисер:
Жан-Стефан Брон
Осінь 2015 року. Стефан Лісснер завершує свою першу прес-конференцію в якості директора Паризької національної опери. За лаштунками артисти і технічний персонал готуються відкрити новий театральний сезон оперою Шонберга «Мойсей і Аарон». Та не все проходить добре: виконавці неочікувано проголошують страйк, ще й живий бик потрапляє до трупи як «актор другого плану».

Тим часом у Академії при Паризькій опері починає кар‘єру молодий соліст Михайло Тимошенко. У коридорах Опери Бастилії доля зводить його з Бріном Терфелем, одним з найкращих сучасних голосів…

Театральний сезон у розпалі , у кадрі з‘являються все нові й нові персонажі, розігруючи «людську комедію» серед оперних декорацій. Директор театру стикається з новими перешкодами, та шоу має тривати за будь-яку ціну.

Зірковий хореограф Бенжамін Мільпьє лишає театр невдовзі після свого призначення на посаду головного балетмейстера Опера Гарньє. Підготовка до шестигодинної опери Вагнера «Нюрберзькі мейстерзінгери» покликавша знову об‘єднати трупу.

Фільм демонструється французькою мовою з українськими субтитрами!

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Паризька опера (Мовою оригіналу)

  • Сеанси: Всі дати
наверх