Навсікая з Долини Вітрів
Навсікая з Долини Вітрів Kaze no tani no Naushika
Навсікая з Долини Вітрів Kaze no tani no Naushika
Навсікая з Долини Вітрів
Прем`єра 28 Березня
Жанр:
мультфільм, фантастика, фентезі, драма
Час:
1 година 58 хвилин
Купити квитки
ЗА+
Навсікая з Долини Вітрів
Прем`єра:
28 Березня 2019
Рік:
2018
Країна:
Японія
Режисер:
Хаяо Міядзакі
«Навсікая з Долини Вітрів» — епічний аніме-блокбастер на перетині фантастики, фентезі та теми екології, є однією з найвідоміших робіт легендарної студії «Гіблі». Фільм входить до списку найкращих науково-фантастичних фільмів та рейтингу «250 найкращих фільмів за версією IMDb».

«Навсікая з Долини Вітрів» став другим фільмом Хаяо Міядзакі як режисера, а під час його створення Міядзакі надихався стилем французького автора коміксів Жана Жиро.

Недбалість людей і нещадна експлуатація земних надр призвели до страшної екологічної катастрофи: зникли колись квітучі цивілізації, а поверхню планети вкрило гігантське Море Гнилі, що випускає в атмосферу отруйні спори своїх рослин.

На руїнах колишніх цивілізацій сформувалося мирне царство Долина Вітрів, мешканці якого протягом усього життя протистоять химерним комахоподібним володарям Моря Гнилі, щоб не допустити поширення шкідливої рослинності. І лише принцеса Навсікая має можливість врятувати світ, повернувши людям любов до життя.

Studio Ghibli — легендарна студія, де довгий час працювала команда кращих японських аніматорів. Під керівництвом легендарного Хаяо Міядзакі вони створили чимало фільмів, які стали культовими далеко за межами Японії. Серед них «Мій сусід Тоторо», «Мандрівний замок», «Принцеса Мононоке» та інші.

У 2019 році відреставровані фільми повертаються на великий екран з показами у містах України в рамках великої ретроспективи студії Ґіблі.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Навсікая з Долини Вітрів

  • Сеанси: Всі дати
наверх