Мері Шеллі та монстр Франкенштейна
Мері Шеллі та монстр Франкенштейна Mary Shelley
Мері Шеллі та монстр Франкенштейна Mary Shelley
Мері Шеллі та монстр Франкенштейна
Прем`єра 31 Травня
Жанр:
драма, мелодрама, біографія
Час:
2 години
Купити квитки
16+
Мері Шеллі та монстр Франкенштейна
Прем`єра:
31 Травня 2018
Рік:
2017
Країна:
Великобританія, Люксембург, США
У ролях:
Ель Фаннінг, Мейсі Вільямс, Дуглас Бут
Режисер:
Хайфа Аль-Мансор
Сценарій:
Емма Дженсен, Хайфа Аль-Мансор
Історія 18-річної Мері, яскравої, талановитої та бунтівної дівчини, яку підносить у вирі кохання до харизматичного одруженого 21-річного поета Персі Шеллі. Любов, яка врешті решт надихне на створення нової жахливої істоти, справжнього монстра, який досі жив лише в уяві головної героїні.

В цьому фільми є все: пристрасть, жахи, містика і динамізм сюжету. Мері разом із своїм коханим, безсоромним бабієм збігає до лорда Байрона неподалік Женевського озера на літо розпусти. Саме тут дівчина, яка бореться із власними демонами відкриває дар майбутньої письменниці.

Жахливий монстр, що здавався примарним починає ставати реальністю. Мері Шеллі в захваті пише і видає головний готичний роман жахів усіх часів – «Франкенштейн, або Сучасний Прометей», натхненням для якого стала історія її бурхливих стосунків з Персі.

Письменниця Мері Шеллі предстає перед глядачем сучасною жінкою у боротьбі із собою, життям і власними привидами, в натхненному антуражі початку 19-го сторіччя, з елегантним вбранням, сукнями, каретами, атмосферою розкоші і розпусти та дивовижною містикою Англії тих часів. «Монстр Франкенштейна» з чудовою грою акторів відкриває перші сторінки наступного століття, яке ще принесе світу чимало жахів і потрясінь…

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Мері Шеллі та монстр Франкенштейна

  • Сеанси: Всі дати
наверх