Matangi / Maya / M I.A.
Matangi / Maya / M I.A. Matangi / Maya / M I.A.
Matangi / Maya / M I.A. Matangi / Maya / M I.A.
Matangi / Maya / M I.A.
Прем`єра 14 Грудня
Жанр:
документальний
Час:
1 година 36 хвилин
Купити квитки
16+
Matangi / Maya / M I.A.
Прем`єра:
14 Грудня 2018
Рік:
2018
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Стівен Ловерідж
Буремна історія однієї з найбільш ексцентричних артисток нульових — від тихого побуту в Брікстоні до ревучого біта Гластонбері, від перших режисерських спроб до останніх виходів на сцену в статусі повноправного хедлайнера.

M.I.A. була маленькою біженкою зі Шрі-Ланки, коли разом із матір'ю, братами й сестрами опинилася в Лондоні. Її батько, засновник руху за незалежність тамілів, у цей час вів запеклу боротьбу, а вона згодом передала вітання цьому періоду в кліпі «Borders» і успадкувала від батька право називатися однією із найбільш непримиренних активісток вже в світі музики.

Перші пісні, перші танці, перші леґінси, перше хоум-відео. Усе це якимось дивом вціліло в домашніх VHS-архівах Майї (а точніше, Матанґі Арулпрагасам), які вона віддала своєму однокурснику з коледжу Saint Martins Стіву Ловеріджу разом зі своїми вже «режисерськими» зйомками Діпло, що жує гумку, її студентським побутом та іншими безцінними (і немислимими, враховуючи нинішній статус співачки) скарбами, що дають їй повне право вважатися щонайменше співрежисеркою. Стів слідував за Майєю по всьому світу, знімав концерти й епізоди з сім'єю, щоб перетворити 7 тисяч годин відео на півторагодинний фільм, який вже встиг отримати приз на фестивалі Санденс, і, головне, вхопив суть: у її бунтарства завжди були вагомі причини, а у вигадливих психоделічних вбрань — коріння. У ньому Майя постає сильною та непохитною Попелюшкою, яка потрапила на бал світового хіп-хопу.

У картині є й расистський скандал з The New York Times, і виступ на Супербоулі з Мадонною, коли Майя показала в камеру «фак», і те, чим це для неї обернулося. Цікаво, що Майя спочатку хотіла стати режисеркою-документалісткою, але її тамільська тітка дала їй єдино правильну пораду – співати в унісон зі своєю душею. Bad girls do it well.

Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами!

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Matangi / Maya / M I.A.

  • Сеанси: Всі дати
наверх