Мартін Маржела: своїми словами
Мартін Маржела: своїми словами Margiela in His Own Words
Мартін Маржела: своїми словами Margiela in His Own Words
Мартін Маржела: своїми словами
Прем`єра 1 Липня
Жанр:
документальний
Час:
1 година 30 хвилин
Купити квитки
12+
Мартін Маржела: своїми словами
Прем`єра:
1 Липня 2021
Рік:
2019
Країна:
Бельгія, Німеччина
Режисер:
Райнер Гольцемер
Стрічка «Мартін Маржела: своїми словами» — історія найзагадковішого дизайнера сучасності, розказана з перших вуст. Він завжди залишався у тіні — не фотографувався, не давав інтерв’ю, не виходив на фінальний уклін та не ставив своє ім’я на одязі. За прагненням анонімності Маржели стояла проста ідея — те, що він робить, його продукт, його речі важливіші за персону.

«Мартін Маржела: своїми словами» — стрічка про справжнього «Бенксі світу моди». Назва стрічки говорить сама за себе — після невдалої стрічки «We Margiela», яку зняли без його участі, Мартін самостійно розповість про свою роботу.

Те, що сьогодні роблять Вірджил Абло, Демна Ґвасалія та Метью Вільямс, Маржела робив ще у 90-ті. Тоді його покази більше нагадували видовищні арт-перформанси: він руйнував звичні пропорції, комбінував жанри, перешивав одяг з секонд-хенду та виводив на подіуми непрофесійних моделей. Важко згадати дизайнера, який вплинув на сучасну моду настільки сильно. Але ще складніше — того, хто увесь цей час сторонився персональної уваги більш ніж Маржела.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Мартін Маржела: своїми словами

  • Сеанси: Всі дати
наверх