Марися Нікітюк. Воркшоп
Марися Нікітюк. Воркшоп Марися Нікітюк. Воркшоп
Марися Нікітюк. Воркшоп Марися Нікітюк. Воркшоп
Марися Нікітюк. Воркшоп
Прем`єра 20 Жовтня
Жанр:
документальний
Купити квитки
ЗА+
Марися Нікітюк. Воркшоп
Прем`єра:
20 Жовтня 2021
Рік:
2021
Країна:
Україна
Марися Нікітюк – режисерка, сценаристка, письменниця. Короткі фільми за її сценаріями були відібрані та отримали низку нагород в програмах найкращих Європейських кінофестивалів – «Локарно», «Клермон-Феран», «Каірський Міжнародний Кінофестиваль», «Золотий Абрикос» та ін. З 2014-го року Марися сама знімає фільми за своїми сценаріями, як режисерка. Вона зняла короткі метри «В Деревах», «Мандрагору», «Сказ», які були представлені на Одеському Кінофестивалі та «Молодості».

В 2016-му Марися пройшла міжнародну програму сценарної розробки ScripTeast, а по завершенню цієї програми отримала нагороду імені Кшиштофа Кишльовського за “Найкращий сценарій зі Східної Європи” на ScripTeast Awards під час Каннського Кінофестивалю в 2016-му році. Восени 2016-го розпочалися зйомки фільму “Коли Падають Дерева”, а 20 лютого 2018-го року відбулася світова премєра фільму на «Берлінале», в конкурсній секції «Панорама».

Марися також виступила спів-сценаристкою фільму Нарімана Алієва «Додому», який у 2019-у був презентований на Каннському кінофестивалі в програмі «Особливий погляд». А ще писала пісні та діалоги до мультфільму «Віктор Робот» Анатолія Лавренішина.

У 2021-му відбулися зйомки за сценарієм Нікітюк про онкохворих «Я,Ніна»/”Lucky Girl”, який готується до виходу у 2022.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Марися Нікітюк. Воркшоп

  • Сеанси: Всі дати
наверх