Космічна лекція від Валентина Гаденова
Космічна лекція від Валентина Гаденова Космическая лекция от Валентина Гаденова
Космічна лекція від Валентина Гаденова Космическая лекция от Валентина Гаденова
Космічна лекція від Валентина Гаденова
Прем`єра 21 Липня
Жанр:
документальний
Час:
2 години
Купити квитки
ЗА+
Космічна лекція від Валентина Гаденова
Прем`єра:
21 Липня 2018
Рік:
2018
Ексклюзивно для ATMASFERA360! Відомий європейський блогер, популяризатор астрофізики і космосу - Валентин Гаденов виступить під куполом з лекцією про Сонячну систему та космічний апарат «Розетта». Вас чекає унікальна можливість доторкнутися до планет Сонячної системи, виявитися першим на кометі Чурюмова-Герасименко. Разом з Валентином Гаденовим ви дізнаєтеся самі таємничі факти про Космос, зможете задати всі запитання про наш Всесвіт і просто провести час цікаво і з користю.

«Я народився в засніжених просторах Сибіру півстоліття тому, коли людство робило свої перші кроки в космос, який я полюбив за свою загадковість і масштаби. З тих пір я все життя намагаюся знайти відповіді на самі фундаментальні питання за всі часи: звідки все взялося і хто ми такі? Космос, я думаю, може дати нам відповіді, потрібно просто продовжувати вивчати його, поширюючись в цьому неосяжному космічному просторі на ім'я Всесвіт!

Мене звуть Валентин Гаден і я запрошую вас здійснити подорож по Сонячній системі. Побачити в непередаваному за своїми відчуттями польоті, планети нашої Сонячної системи і знаменитий астероїд, відкритий українським вченим-астрономом Климом Івановичем Чурюмовим. Фільм "Розетта" і технологія сферичного кіно, дасть нам можливість пролетіти над поверхнею комети і вразитись її формою і масштабами. Побачити як космічні апарати Розетта і Філи робили своє дослідження цього знаменитого каменю, що самотньо летить в порожнечі простору. У другому фільмі, ми здійснимо подорож вже по всій нашій зоряній системі, побувавши на всіх планетах і відчувши різноманітність що наповнює нашу планетарну систему локальної зірки на ім'я Сонце! »

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Космічна лекція від Валентина Гаденова

  • Сеанси: Всі дати
наверх