Короткий метр із Нідерландів (Програма №2)
Короткий метр із Нідерландів (Програма №2) Короткий метр из Нидерландов (Программа №2)
Прем`єра 13 Жовтня
16+
Короткий метр із Нідерландів (Програма №2) Короткий метр из Нидерландов (Программа №2)
Короткий метр із Нідерландів (Програма №2)
Прем`єра 13 Жовтня
Жанр:
короткометражки
Час:
1 година 19 хвилин
Купити квитки
16+
Короткий метр із Нідерландів (Програма №2)
Прем`єра:
13 Жовтня 2016
Рік:
2016
Країна:
Нідерланди
НА ДНІ Фантазія / 10:38 Режисер: Rob Lücker Сюжет: Золотошукач Саломон блукає у пісках і раптом знаходить гігантську субмарину. Чоловік випадково звільняє фанатичну німецьку команду дуже похилого віку. Нагороди: Nederlands FF 2014 - Won - Golden Calf

ПОЄДНАНІ ПОЛЬОТИ Анімація, драма / 07:23 Режисер: Arthur Gorissen Сюжет: Історія кохання про два пов’язані польоти. Одного літнього дня жінка сідає на літак. В цей самий час чоловік заходить у перукарню. Його перукаря починає дратувати надокучлива муха. Перукар намагається прогнати комаху - і в цей самий момент в салоні літака розпочинається паніка.

ДІРКА В МОЄМУ СЕРЦІ Драма / 09:39 Режисер: Mees Peijnenburg Сюжет: Інколи трапляються речі, після яких западає тиша, і більше нічого не має значення. Так, ніби світ застряг на певній позначці… Нагороди: Berlin IFF 2015 - Nominated - Crystal Bear

ТРЕЙЛЕР Анімація, комедія / 02:15 Режисер: Mascha Halberstad Сюжет: Трейлер, який знімають до фільму-катастрофи, має інтригувати публіку: вороги всюди, атаки і вибухи руйнують світ, і серед цього, на щастя, є чоловік, який здатен допомогти... Але, на жаль, не всі сприймають його серйозно. Виявляється, що кадри і озвучка за американським зразком не надто пасують самому герою. Стьоб над трейлерами до американських фільмів про війну.

P Драма / 09:12 Режисери: Aaron Rookus Сюжет: Сім'я досягає піку кризи, зупиняючись на піт-стопі під час відпустки. Здається, що вони подорожують разом востаннє. Жагучий коктейль з виснажливої спеки, бурхливих гормонів і фрустрації має вибухнути… Але, натомість, приводить до примирення.

ТЕ, ЩО МІЖ НАМИ Анімація / 04:55 Режисер: Quentin Haberham Сюжет: Хлопець має подолати своїх внутрішніх демонів, доки ті не взяли над ним гору. Страх відмови в коханні надзвичайно сильний – над героєм і дівчиною його мрії він тяжіє жахливою потворою, щойно з'являється можливість наблизитись до красуні.

УСІ ТІ СОНЯХИ Драма / 19:41 Режисер: Bram Schouw Сюжет: Друзі запрошують дівчину провести уїк-енд у пляжному будинку. Коли її залишає бойфренд, героїня розуміє: аби стати щасливою зараз, їй необхідно розібратися зі своїм минулим.

БЛАКИТНИЙ МІСЯЦЬ Анімація / 02:07 Режисер: Maarten Koopman Сюжет: Коли Сонце з'ясовує, що Місяцю самотньо ночами, воно починає думати, як підбадьорити товариша. Місяць сумний, бо вночі всі йдуть спати і залишають його на самоті. Сонце і тварини розробляють план, як зробити життя Місяця яскравішим.

КАРТИНА СВІТУ Документальний, анімація / 12:09 Режисер: Douwe Dijkstra Сюжет: На кухонному столі ведеться війна. Чоловік п'є каву, а світ палає. Вертольоти шматують його газету, дрон стріляє у тарілку з броколі. Витончений фільм про абсурдне перехрестя буденності і світу новин. Нагороди: Clermont-Ferrand ISFF 2015 - Won - Special Mention of the Jury, FEST New Directors/New Films Festival 2015 - Won - Silver Lynx, Hamburg ISFF 2014 - Nominated - Hamburg Short Film Award

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Короткий метр із Нідерландів (Програма №2)

  • Сеанси: Всі дати
наверх