Короткий метр із Нідерландів (Програма №1)
Короткий метр із Нідерландів (Програма №1) Короткий метр из Нидерландов (Программа №1)
Прем`єра 13 Жовтня
16+
Короткий метр із Нідерландів (Програма №1) Короткий метр из Нидерландов (Программа №1)
Короткий метр із Нідерландів (Програма №1)
Прем`єра 13 Жовтня
Жанр:
короткометражки
Час:
1 година 18 хвилин
Купити квитки
16+
Короткий метр із Нідерландів (Програма №1)
Прем`єра:
13 Жовтня 2016
Рік:
2016
Країна:
Нідерланди
ПОКІНЧУ З ЦИМ ЗАВТРА Драма / 15:04 Режиссер: Charlotte Scott-Wilson Сюжет: Сара покінчила з вечірками, але вони з нею не покінчили… У світі кольорових леггінсів, хіпстерів, безробіття і вечірок Сара замислюється над реаліями свого існування. Нагороди: Angers EFFFestival 2015 - Nominated Grand Jury Prize

УСЕ ЖИТТЯ Анімація, комедія / 02:18 Режисери: Marieke Blaauw, Joris Oprins, Job Roggeveen Сюжет: Коли Піа програє таємничу вінілову платівку, вона дізнається, як подорожувати власним життям… Нагороди: Academy Awards, USA 2015 - Nominated Oscar

ФАНТОМ МАЛАГУТІ Драма / 08:35 Режисер: Sam de Jong Сюжет: Головний герой повинен пристосуватися під інших, аби його прийняли в компанію. Фільм про особистість і самотність.

СМАРТ-ПЕС Анімація / 02:28 Режисер: Patrick Raats Сюжет: Інколи важко знайти різницю між вигадкою і реальністю… Особливо, коли гаджети не хочуть триматися в межах твоїх уявлень.

ЗАЦИКЛЕНІСТЬ Драма, фантазія / 06:24 Режисер: Arjan Brentjes Сюжет: Яка роль кохання у вічному житті? У 1960-х на ток-шоу вчені обговорюють майбутню можливість вічного життя. В той самий час глядач спостерігає за коротким романом одного з героїв.

ВЕДМЕДІ НА ДОРОЗІ Анімація / 04:07 Режисер: Nadia Meezen Сюжет: Після автомобільної аварії, яка сталася через ведмедя, Тео хоче жити як і раніше, але на шляху стає наростаючий страх перед навколишнім світом.

ІМПЕРАТОР Драма / 10:35 Режисер: Eché Janga Сюжет: Історія поновлення стосунків між батьком і сином. Батька довго не було, тож чоловікові доводиться боротися за втрачену довіру маленького хлопчика.

OFF GROUND Драма / 12:30 Режисер: Boudewijn Koole Сюжет: Поважна жінка та 12-річний хлопчик поєднані один з одним як ланки ланцюга. Вони змінюють позиції, не втрачаючи зв’язку один з одним. Дивна гра, розіграна матір’ю та її дитиною. Химерне танго на одному подиху. Слабкі посмішки. Подих… Але настає момент, коли жінка неочікувано розводить руки… Нагороди: Slamdance FF 2014 - Nominated - Grand Jury Prize

ДЖОВАННІ І ВОДЯНИЙ БАЛЕТ Documentary / 17:21 Режисер: Albert ‘t Hooft & Paco Vink Сюжет: Десятирічний Джованні мріє бути першим хлопцем, який змагатися у Національному чемпіонат Нідерландів з синхронного плавання. Джованні йде до мети, а його дівчина Кім всіляко підтримує бойфренда. Чи стане Джованні першим хлопцем, який поїде на чемпіонат? Нагороди: Berlin IFF 2015 - Won - Best Short Film, Full Frame DFF 2015 - Won - Audience Award, Milwaukee FF 2015 - Won - Shorter is Better Award.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Короткий метр із Нідерландів (Програма №1)

  • Сеанси: Всі дати
наверх