Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ
Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ
Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ
Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ
Купити квитки
Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ

Solatium

Лікарка швидкої допомоги Анна прибуває на нічний виклик, який повертає жінку до болючого минулого й кидає виклик її моральності.


Towards The Figure Of Father

Короткометражна експериментальна драма в жанрі відеоесею про хворобливу пристрасть молодої дівчини до свого коханця. Ігор вдвічі старший за Лізу, й після короткого роману з нею закінчує їхні стосунки. Біль, відчай та страх приводять героїню до психотерапевта. Під час діалогу з ним відкривається внутрішній психологічний конфлікт Лізи: вона вибирає одного й того ж типу чоловіків, які чомусь схожі на її батька. Причини такого вибору, а також своєї співзалежності від таких стосунків, Ліза шукає у травматичних спогадах дитинства. Фільм побудований на біографічній історії режисерки, зокрема на матеріалах її сеансів психоаналізу.


Grace

Молода дівчина в пошуку змін. Проте старе зимове місто пропонує їй лише божественне.


Eluvium – Regenerative Being

Самотній чоловік опиняється в дивному готелі, де все заздалегідь сплановано до його прибуття.


A Wonderful Monster

Казка про звичайнісіньку дівчинку Соню, яка живе на околиці лісу. Вона ходить до школи, вчиться грати на флейті, слухає бабусю, але їй не вистачає друзів. Тому вона грається з рибою та штучною птахою. На піку Соніної нудьги з'являється рожеве чудовисько Чу. З ним весело, Соня й Чу одразу стають друзями. У момент радощів нових друзів, до Соні приходять ще два монстри – батьки або інші родичі Чу й забирають чудовисько. Соня вирішує знайти нового друга і вирушає до лісу...


Prychynna: The Story of Love

Війна роз'єднує закоханих, але не їх серця. Через розставання з коханим, дівчина втрачає розум, але любов дає їй сили дочекатися його повернення.


Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ

  • Сеанси: Всі дати
наверх