Кіноклуб "Без попкорну"
Кіноклуб "Без попкорну" Cinemaclub
Кіноклуб "Без попкорну" Cinemaclub
Кіноклуб "Без попкорну"
Прем`єра 14 Листопада
Купити квитки
16+
Кіноклуб "Без попкорну"
Прем`єра:
14 Листопада 2017
Рік:
2017
Друзі, Троєщино, запрошуємо вас на показ нового українського фільму "Стрімголов", який відбудеться за участю режисера Марини Степанської та виконавиці головної ролі Даши Плахтій, який відбудеться у вівторок 14 листопада о 19:00! Вам просто не можна пройти повз, адже цей фільм знімався саме на Троєщині і у ньому ви зможете побачити рідні краєвиди і, можливо, навіть свій власний двір або будинок! ;-)

У вас буде унікальна можливість поспілкуватися з творцями фільму, задати їм питання, висловити свою думку, дізнатися більше про те, як проходили зйомки та яка ідея була вкладена у фільм! Так як показ відбувається в рамках кіноклубу "Без попкорну" - ми гарантуємо, що вас не відволікатимуть від перегляду звуки хрусту їжі.

Київ, зима 2013-2014 років, зима, яка змінила все. 27-річний музикант Антон повертається з навчання в Швейцарії в рідну країну. Він подавав великі надії, вважався справжнім генієм. Але цей тиск згубно вплинув на хлопця, він його просто не витримав і пристрастився до алкоголю. Цілих 5 місяців Антон позбавлявся від алкогольної залежності в одній з психо-неврологічних лікарень під Києвом. Тепер він повинен вчитися жити заново, як і вся країна. У Києві він зустрічає начебто звичайну дівчину Катю, яка живе на Троєщині. Дівчина готується поїхати до Берліна зі своїм хлопцем, але зустріч з Антоном змінює її плани. Коли весь світ кругом руйнується, можна побудувати свій власний кращий світ.

План заходу:

19:00 - вступне слово від режисера Марини Степанської;

19:05 - перегляд фільму "Стрімголов";

20:50 - обговорення фільму; запитання-відповіді з режисером Мариною Степанською та акторкою Дашою Плахтій.

Не сидіть вдома, проведіть вечір вівторка цікаво! Чекаємо на Тебе, Троєщино!

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Кіноклуб "Без попкорну"

  • Сеанси: Всі дати
наверх