Кинобранч. Mамма Мiа 2
Кинобранч. Mамма Мiа 2 Mamma Mia! Here We Go Again
Кинобранч. Mамма Мiа 2 Mamma Mia! Here We Go Again
Кинобранч. Mамма Мiа 2
Прем`єра 22 Серпня
Жанр:
комедiя, мюзикл
Купити квитки
12+
Кинобранч. Mамма Мiа 2
Прем`єра:
22 Серпня 2018
Рік:
2018
Країна:
США
«Тихі сеанси» для мам з малюками продовжуються! Вже 22-го серпня стартує четвертий КІНОБРАНЧ в Оскарі, ТРЦ Гулівер. Вас чекає спілкування із зірковими гостями і фільм «Мамма Міа! 2» – романтичний комедійний фільм, який, в свою чергу, заснований на однойменному мюзиклі з використанням музики ABBA.

Healthy & beauty blogger Поліна Логунова розповість про те, як мамам все встигати і поєднувати материнство з роботою! А наш спеціальний гість – ведуча «Сніданку з 1+1» і за сумісництвом супермама, поділиться своїми власними секретами та порадами. Також у нас в гостях буде дитячий лікар-стоматолог клініки Заблоцького Наталя Пономарьова, з якою обговоримо всі наболілі питання про дитячі зубки!

Хочемо зауважити, що в дитячій кімнаті буде працювати аніматор, де можна залишити дітей під наглядом і спокійно відпочити. І мами можуть не турбуватися про пеленання дитини, адже у нас буде спеціальне комфортне місце, де можна буде здійснити всі гігієнічні процедури. О 10:00 збираємося на каву і смакоту від Данон Україна. Об 11:30 показ фільму «Мамма Миа! 2» зі зниженим рівнем звуку, що дозволить дивитися фільм навіть з немовлятами.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Кинобранч. Mамма Мiа 2

  • Сеанси: Всі дати
наверх