Хто вкрав Banksy
Хто вкрав Banksy The Man Who Stole Banksy
Хто вкрав Banksy The Man Who Stole Banksy
Хто вкрав Banksy
Прем`єра 23 Жовтня
Жанр:
документальний
Час:
1 година 33 хвилини
Купити квитки
12+
Хто вкрав Banksy
Прем`єра:
23 Жовтня 2018
Рік:
2018
Країна:
Італія
Режисер:
Марко Прозерпіо
Бенксі – один з найбільш таємничих художників. Його справжнє ім'я досі невідоме громадськості. Роботи Бенксі викрадають серед білого дня, ними захоплюються і вважають бездарними одночасно. В них є місце і політиці, і іронії, і мистецтву. Те ж саме відбулося і з палестинськими графіті художника: в когось вони викликали роздратування, хтось сприйняв їх як справжнє мистецтво, але одна людина побачила в них можливість заробити.

Палестинського таксиста осяяла бізнес-ідея: зрізати частину ізраїльського розділового бар'єру - шматок стіни між Палестиною та Ізраїлем – та продати її. А все тому, що на цій ділянці бетону була робота всесвітньо відомого художника Бенксі, створена ним в 2007 році.

Італійський режисер Марко Прозерпіо зняв дебютне документальне кіно про історію однієї з найзухваліших картин культового художника. Кінострічка про історію графіті прямо на стіні, що розділяє Палестину та Віфлеєм, вразить глядача не тільки сміливою задумкою, але і реакцією самих жителів по обидва боки «стіни». «Це базова потреба - писати на стінах, щоб спілкуватися з людьми навколо», - говорить автор фільму.

Додатковий інтерес до фільму викликає закадрова озвучка – про те, як кілька робіт Бенксі привернули увагу всього світу до Палестини, розповідає король альтернативного року Іггі Поп.

За версією журналу Cineuropa «фільм також успішно показує, чому Бенксі вирішив відкрити The Walled Off Hotel (обнесений стіною) готель у Віфлеємі. Це не тільки успішний спосіб привернути увагу світових ЗМІ, щоб повідомити про стіну, але також заява про те, що набагато важче перефарбувати або вкрасти його роботи». Кінокритики називають цей фільм «вражаючою інтернаціональною колаборацією»: режисер – італієць Марко Прозерпіо, місце дії – місто Віфлеєм на Західному березі річки Йордан, герої – зірка британського арту і прості палестинці, оповідач, як уже було сказано, – Іггі Поп.

Перед показом виступить з короткою лекцією на тему стріт-арту «Перша леді графіті» Lady Pink, яка зараз закінчує мурал на території заводу Roshen у Києві.

Демонструється англійською мовою з українськими субтитрами

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Хто вкрав Banksy

  • Сеанси: Всі дати
наверх