Голос трави
Голос трави Голос трави
Прем`єра 28 Липня
12+
Голос трави Голос трави
Голос трави
Прем`єра 28 Липня
Жанр:
драма, містика
Час:
1 година 27 хвилин
Купити квитки
12+
Голос трави
Прем`єра:
28 Липня 2022
Рік:
1992
Країна:
УРСР
У ролях:
Раїса Недашківська, Ольга Сумська, Сергій Севастьянов
Режисер:
Наталя Мотузко
Сценарій:
Наталя Мотузко
Містична драма за мотивами оповідань Валерія Шевчука. Стара чаклунка вирішує передати всі свої знання молодій чарівниці. Вона бере над нею шевство, навчає всім примудростям, забуваючи сказали лише про одне – що за свій дар і за можливість бути собою молода дівчина муситиме заплатити велику ціну.

Другий фільм Наталі Мотузко, знятий на Одеській кіностудії – це приклад того, чим насправді могло стати українське поетичного кіно. Надихаючись української міфологією, Наталя Мотузко зуміла зняти вишуканий фільм, який поєдную традиції українського кіно, фольклорність з елементами фентезі. Саме в цьому фільмі одну зі своїх перших ролей зіграла тоді ще починаюча акторка Ольга Сумська, а роль старшої чаклунки дісталася видатній українській акторці Раїсі Недашківській.

Як і більшість українських стрічок того часу, «Голос трави» фактично не мав прокату і довгий час був майже невідомим українському глядачу. І це при тому, що його світова прем’єра відбулася на престижному Берлінському кінофестивалі, де фільм отримав схвальні відгуки, в тому числі і як приклад справжнього феміністичного кіно.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Голос трави

  • Сеанси: Всі дати
наверх