Голіаф
Голіаф Голиаф
Голіаф Голиаф
Голіаф
Прем`єра 1 Січня
Час:
1 година
Купити квитки
12+
Голіаф
Прем`єра:
1 Січня 2019
Рік:
2018
Країна:
Україна
Цієї зими незалежний театр "Мізантроп" спільно з TELEPORT360 представляють прем'єру вистави "ГОЛІАФ", яка стане першою в Україні постановкою на основі коміксу - графічного роману всесвітньо відомого ілюстратора Тома Голда.

Це буде незвичайне з точки зору форми подання: замість сцени - справжній басейн, де протягом усієї дії будуть існувати актори на відстані витягнутої руки від глядача.

Зміст історії публіка буде розуміти завдяки спеціальним технологіям, - проекція тексту на воду стане відсиланням до цього коміксу, де все думки і репліки героїв з'являються у вигляді баблів - текстовіx xмарінок.

Таку ідею однозначно оцінять не лише дорослі прихильники візуальної і аудиальної досконалості, а й справжні цінителі коміксів - підлітки і діти.

Вистава стане першою постановкою театру "Мізантроп", на яку можна і потрібно приходити всією родиною (10+).

Цей інтелектуально-естетський театральний досвід стане крутою альтернативою численним "ялинкам", де замість одноманітної мішури і застарілих розважальних прийомів вам і вашим дітям запропонують філософський сценічний атракціон, під час якого дорослі зможуть переосмислити відомий міф про Голіафа, а діти зрозуміють, що театр - це не "Old school», і що він може бути сучасним і цікавим.

Увага: для захисту від бризок всі глядачі отримають на вході дощовики.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Голіаф

  • Сеанси: Всі дати
наверх