Гоген на Таїті
Гоген на Таїті Gauguin in Tahiti
Гоген на Таїті Gauguin in Tahiti
Гоген на Таїті
Прем`єра 3 Квітня
Жанр:
документальний
Час:
1 година 27 хвилин
Купити квитки
ЗА+
Гоген на Таїті
Прем`єра:
3 Квітня 2019
Рік:
2019
Країна:
Італія
У 1891 році Поль Гоген залишає Марсель та вирушає на Таїті. Ця мандрівка стає для нього новим поштовхом у пошуку автентичності та свіжого погляду на звичайні речі, які він знайде серед мальовничих пейзажів далекого острова. Гоген вирушає за океан та потрапляє до нової цивілізації, повного антипода французької культури, яка з часом остаточно сформувала його стиль та перетворила на одного з найвидатніших художників сучасності.

Фільм «Гоген на Таїті» це кіноподорож до французької Полінезії, де ми на власні очі побачимо те, що надихнуло Гогена на створення його найвідоміших картин: мальовничу природу, якою надихався художник та місцевих жителів, яких він обожнював.

Під час фільму ми прогуляємося найсучаснішими містами та кращими музеями Америки. За іронією долі, роботи художника, який втікав від західної цивілізації, сьогодні зберігаються у музеї мистецтва Метрополітен у Нью-Йорку, художньому інституті Чикаго, національній галереї мистецтва у Вашингтоні та музеї витончених мистецтв у Бостоні.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Гоген на Таїті

  • Сеанси: Всі дати
наверх