Фестивальні Хіти. Блок 2 (KISFF 2019)
Фестивальні Хіти. Блок 2 (KISFF 2019) KISFF 2019
Фестивальні Хіти. Блок 2 (KISFF 2019) KISFF 2019
Фестивальні Хіти. Блок 2 (KISFF 2019)
Прем`єра 17 Квітня
Жанр:
короткометражки
Купити квитки
16+
Фестивальні Хіти. Блок 2 (KISFF 2019)
Прем`єра:
17 Квітня 2019
Рік:
2019
Сьогодні ми стаємо свідками зламу старого світу, бо опинившись на перетині культур та епох, проблема пошуку свого «Я» стала актуальною як ніколи. І щоб знайти відповіді на свої питання, ми спробуємо пережити досвід Європи та наших найближчих сусідів 30-річної давнини, що не чекали змін, а творили їх власноруч.

Одним з головних мотивів фестивалю стануть буремні та романтичні події, що відбувалися 30 років тому і неабияк вплинули на наше сьогодення: падіння Берлінської стіни, зародження нових демократій у Східній Європі й занепад останніх форпостів комуністичної імперії. Ці теми знайдуть відображення в програмі фестивалю.

Але й у боротьбі є місце для кмітливого гумору, сміливого мистецтва, відкритості та найрізноманітніших форм самовираження, яке ми представимо у більш ніж 30 програмах.

Ми спробуємо по-новому поглянути на звичні речі, віднайдемо в них нові відтінки та навчимо не боятися інакшості у всіх її проявах: бунтарських поглядах, відвертості й відкритості, бажанні пізнати себе та відкрити себе іншим.

Світ рухається так швидко, і коли ти вийдеш з кінотеатру, то відчуєш, що жити в одному тілі зі старим «Я» стає все тісніше.

Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Фестивальні Хіти. Блок 2 (KISFF 2019)

  • Сеанси: Всі дати
наверх