Фестиваль "Танцююча камера 2"
Фестиваль "Танцююча камера 2" Dancin' the Camera 2
Фестиваль "Танцююча камера 2" Dancin' the Camera 2
Фестиваль "Танцююча камера 2"
Прем`єра 9 Червня
Жанр:
короткометражки
Час:
1 година 15 хвилин
Купити квитки
16+
Фестиваль "Танцююча камера 2"
Прем`єра:
9 Червня 2018
Рік:
2017
Красиве і стильне кіно! Кіно, яке танцює! Комедії, драми, фентезі, екшн! Всі сюжети в русі тіла! Чарівна музика, чудова пластика акторів, несподівана драматургія, загострені почуття, сприйняття та емоції!

Збірка із 15-ти фільмів, присвячених темі танця, більшість з яких мають нагороди престижних МКФ.

ЗНОВУ\ONCE AGAIN (5 хв.)

Літній чоловік доглядає Маяк та згадує минулі часи, коли він був відомим танцівником, Але життя робить, іноді, несподівані подарунки. Щоб запитати дорогу, до нього завітала юна дівчина, дуже схожа на його колишню партнерку.

НАГОДА\TEETHING (6хв.)

Адміністратор готелю колись мріяв стати хореографом, та життя внесло корективи… І ось, чудова нагода втілити мрію в життя. Власники вирішили провести в готелі бал. І сталося саме так, що наш герой отримав можливість поставити ціле хореографічне дійство... Але не з танцівниками, а з персоналом готелю.

ДИСКО\DISCO (2 хв.)

Коли ти танцюєш диско – життя набирає іншого забарвлення. Головне - помітити палітру фарб і спробувати додати до малюнків і свої власні кольори...

ЧОРНИЙ КВАДРАТ\BLACK SGUARE (5 хв.)

"Чорний квадрат" Казимира Малевича. Цей витвір мистецтва завоював всесвітню популярність, як маніфест авангарду. Кожен з нас цей символ мистецтва сприймає по своєму. І схожість у сприйнятті поєднує людей не гірше візуальної симпатії. Автори фільму стверджують, що Чорний квадрат-це енергія! Енергія танцю.

МРІЯ\THE DREAM (7 хв.)

Мрія - сюрреалістичний короткометражний фільм про підсвідомий світ снів, інтерпретований за допомогою танцювальних та абстрактних образів. Це епічна подорож людського духу через силу візуальної краси, та жорстоку боротьбу нашого серця з нашим розумом.

ЯК ВСІ\WHEELCHAIR DANCE (5 хв.)

Кохання приходить несподівано. Для когось через сприйняття ідеальної фігури, для інших через очікування заможного життя. До герою фільму воно прийшло через любов до танцю. І ніщо не змогло завадити любові: ні непевність у майбутньому, ні інвалідний візок! Головне сьогодні – танець!

ЕКСТРІМ\PISS (1 хв.)

Якщо всі туалетні кімнати в аеропорту зачинені, а терпіти вже дуже складно, ноги і тіло виробляють що завгодно. Якщо простежити і зафільмувати – вийде неабиякий танець.

ТАНГО «РОКСАНН»\ROXANNE (3 хв.)

Відомі Зірки світової хореографії зустрілись на звичайній репетиції. Але це ТАНГО. Дуже важко стримувати пристрасті і емоції. Ось і цього разу довелося пережити все: любов, ненависть, страждання, лють і шалене кохання.

БІЛЬШЕ НІКОЛИ\DON’T SHOW OFF! (4 хв.)

Як же він до неї залицявся!!! І найскладніші піруети, і подвійне сальто вперед і, навіть екстремальний брейк... А що ж вона?

ЖАСМІН І ФЛАМЕНКО\JASMENCO (8 хв.)

У Дамаську ще й досі неспокійно. Вже 3 роки Сирію доконують війни та розбрат. Чи є шлях до примирення? Його потрібно шукати. Герої фільму, щоб показати людям переваги мирного життя, танцюють на руїнах міста запальне фламенко

ЧЕРЕЗ ПРОСТІР\TIME WITHERS (8 хв.)

Двоє танцівників танцюють історію: війну, негаразди, кохання та пристрасть… Танцюють все, що пишуть в листах двоє закоханих членів сім'ї.

NO iD (2 хв.)

Він опинився один в пустелі. Але з’являються вони... або хтось інший? Чи може це він сам змагається із собою і таким здається собі у віртуальній реальності?

AM/FM (5 хв.)

Молода пара у авто сперечається, яку радіостанцію їм слухати. Для вирішення суперечки вони зупинилися у готелі, щоб більш наглядно (в танці) довести переваги тієї чи іншої FM. Але танці стають все більш еротичними і молоді люди досягають консенсусу…

БОСС\BOSS (4 хв.)

Фільм перевертає все з ніг на голову. Всі важливі справи вирішують чарівні жінки, а дрібну офісну роботу виконують чоловіки. І все це відбувається при підписанні надважливої угоди.

ЧЕРГА\Why the Irish Dance That Way (5 хв.)

Знехтувавши своїми обов’язками, менеджер пошти у свій робочий час пішла у своїх справах… Тож, коло поштового будиночку утворилася черга, яка розважала себе чим завгодно… І в тому числі, ірландським танком.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Фестиваль "Танцююча камера 2"

  • Сеанси: Всі дати
наверх