Go West! Love Shorts
Go West! Love Shorts Go West! Love Shorts
Go West! Love Shorts Go West! Love Shorts
Go West! Love Shorts
Прем`єра 6 Серпня
Жанр:
короткометражка
Час:
1 година 30 хвилин
Купити квитки
18+
Go West! Love Shorts
Прем`єра:
6 Серпня 2020
Рік:
2019
Опис фільму Фестиваль "Go West! Love Shorts"

Проект GO WEST! kinofest представляє колекцію короткометражних фільмів про кохання Love Shorts. У програмі зібрані зворушливі та кумедні фільми, герої яких пов'язані найсвітлішим почуттям. Ви побуваєте в клубі знайомств, познайомитеся з оленеголовим Баком, простежте за таємничою незнайомкою, дізнаєтеся, як в'їхав в будинок трактор може допомогти подружжю відновити пристрасні стосунки і відчуєте ще багато різних емоцій!

1. Юлія / Антуан Ардітті / 2009 / Франція / 5 min

Одного разу романтична Юлія, займаючись звичайними домашніми справами, дивним чином потрапляє в кімнату без вікон і дверей з парою важелів на стіні. Смикаючи за кожен важіль, Юлія наповнює кімнату різними предметами і абсурдними персонажами. Вони приведуть її до важливої ​​зустрічі...

2. Любовний експрес / Андре Пелленз / 2010 / Бразилія / 12 min

Невдаха в коханні і дівчина з проблемами зустрічаються в бюро знайомств. Розповідаючи один одному про свої минулі відносини, вони відчувають, що між ними виникає симпатія. Але у дівчини є один секрет... 3. Побачення / Дені Бойер, Ян де Преваль / 2010 / Франція / 6 min

Бак - звичайний хлопець. За винятком того, що у нього оленяча голова. Недільний день Бак збирається провести зі своєю подружкою, яка безмірно щаслива його бачити. Але Бак досить швидко розуміє, що татусь його дівчини не дуже доброзичливий суб'єкт, особливо по відношенню до оленеголових... Побачення перетворюється на пекло, справжнє пекло.

4. Покинуті / Йохем де Фріз / 2009 / Данія / 12 min Мама веде семирічну дівчинку до школи. Сьогодні маля вирушає в поїздку разом з класом. Але відвезти дитину - зовсім незвичайний обов'язок для мами: це відчувається у всьому. Головне - не запізнитися на автобус... 5. Міста і бажання № 5 / Габріель Бітар / 2010 / Бразилія / 5 min

Фільм заснований на оповіданні Італо Кальвіно. Ця дивовижна анімаційна стрічка розповідає історію кількох чоловіків, які бачать один і той же сон, в якому вони переслідують оголену жінку в незнайомому місті. Вони не заспокояться, поки не знайдуть це місто, навіть якщо для цього буде потрібно його побудувати. Але чи знайдуть вони прекрасну незнайомку?

6. Плоди осені / Патрік Еклунд / 2009 / Швеція / 17 min

Вже немолоде подружжя чоловік Рольф і Єва разом вже багато років, але зовсім забули, що таке пристрасть. Єва перестає відчувати себе бажаною. Одного разу вона намагається спокусити Рольфа. Він успішно чинить опір, але в цей вечір в їхньому житті відбудеться абсолютно неймовірне подія, яка змінить їх відносини назавжди.

7. Мозковий штурм / Девід Фреймон / Франція / 2009/12 хв

У Олександра та Леа перше побачення... І півкулі їх мозку працюють на повну котушку: дві команди, дві стратегії і дві... істерики!

8. Поль Рондон є Поль Рондон / Фредерік Вин / Франція / 2008/10 хв. /

Романтична комедія

Парижанин Пол Рондон шукає кохання, але він страждає від професійних дивацтв...

9. Озо / Мартін Бруне, Матьє Гарсія, Леслі Мартін, Олександр Віаль / 2011 / Франція / 7 min Озо любить Яйце. Не-Не теж не проти поласувати їм. Саме час для пригод! Ця весела анімаційна робота - випускний проект групи французьких художників.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Go West! Love Shorts

  • Сеанси: Всі дати
наверх