Короткий метр (Docudays UA)
Короткий метр (Docudays UA) Docudays UA
Короткий метр (Docudays UA) Docudays UA
Короткий метр (Docudays UA)
Прем`єра 27 Листопада
Жанр:
короткометражка
Час:
1 година 22 хвилини
Купити квитки
16+
Короткий метр (Docudays UA)
Прем`єра:
27 Листопада 2019
Рік:
2019
Біотоп

Німеччина/2018/11’31’’

Життя у Нойперлаху, передмісті Мюнхена, тихе та спокійне. Це безпечний район, де всі люди знайомі і вітаються одне з одним. У кожного є власне подвір'я, вздовж вузеньких вуличок стоять одномісні гаражі, і все дуже доглянуте. Проте нещодавно цей спокій порушила новина: скоро по сусідству житимуть біженці. Деякі мешканці бояться шуму, тому вирішують встановити звукоізоляційну стіну. «Біотоп» показує повсякденне життя мешканців Нойперлаху і справжні причини зведення цієї стіни.

Замок

Польща/2018/21’06’’

Шість особистостей, шість професій і шість неймовірних захоплень. Усі вони зустрічаються у чарівному Королівському замку, де працюють ці персонажі. Ми спостерігатимемо за тим, як вони виконують свої обов’язки, і стежитимемо за їхніми неймовірними хобі. Чудова доза гумору, емпатії та абсурду. Я виросла, поки ви спали

Польща/2018/49’

Караліна поїхала із Білорусі, як і переважна більшість її друзів із музичної школи. Життя білоруської інтелігенції змальоване у формі дослідження ностальгії – туги за рідними, друзями і дитинством, які згадуються в ідилічних тонах. На державному телебаченні президент Лукашенко заявляє, що на випускників білоруських шкіл чекає яскраве майбутнє, але кадри з глибинки заперечують цей оптимістичний діагноз. Єдину втіху привозить вантажівка з їжею, сірниками та горілкою.

Оберіть сеанс для
онлайн купівлі квитка закрыти

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.

Короткий метр (Docudays UA)

  • Сеанси: Всі дати
наверх