Конфіденційність

Публічна угода про конфіденційність
 
Ця угода укладається між ТОВ "Кіноквиток" - компанією, що надає доступ до послуг ресурсу vkino.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - користувачем, який відвідав сторінки сайту, або користувачем, що скористався хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі по тексту - відвідувачами сайту). Ця угода регулює порядок збору, використання і розголошення адміністрацією сайту інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або є такою за визначенням.
 
Джерела інформації:
 • Інформація, про яку йдеться в цій угоді, може бути персоніфікованою (прямо відноситься до конкретної особи чи та що асоціюється з ним) і неперсоніфікованою (дані про відвідувача сайту, отримані без прив'язки до конкретної особи).
 • Компанії доступна інформація, що отримується наступними способами:
  • при листуванні Адміністрації з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти;
  • інформація, що надається відвідувачами при реєстрації на форумі, сайті, в рамках заходів, що проводяться адміністрацією сайту, опитуваннях, заявках, формах зворотного зв'язку, шляхом внесення записів до реєстраційних онлайн-форми;
  • технічна інформація - дані про інтернет-провайдера відвідувача, IP-адресу відвідувача, характеристиках використовуваного ПК і програмного забезпечення, дані про завантажені і вивантажених на сайт файлах і т.п .;
  • статистичні дані про переваги окремо взятого відвідувача (тематика переглянутих сторінок).
 • Конфіденційною, в розумінні цієї угоди, може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту в зашифрованому вигляді і доступна для перегляду виключно адміністрації сайту. Інформація про особу, добровільно розміщена ним в загальних розділах сайту при заповненні реєстраційних форм і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною.

Безпека 

 • Адміністрація сайту використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних, даних, отриманих з реєстраційних форм, що залишаються відвідувачами сайтів, з метою забезпечення максимального захисту інформації.
 • Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном і паролем. Користувач зобов'язується самостійно дбати про безпеку авторизаційних даних, ні під якому разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто користувачем.
 • Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою(Відвідувачем або користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Призначеного для користувача повідомлення, Угоди про конфіденційність в відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти в письмовій формі адміністрації сайту про зміни його персональних даних.
 • Безпека обробки даних платіжних карт і платежів визначається тим, що всі дані передаються по захищеному ssl-протоколу і зберігаються відповідно до вимог що пред'являються платіжними системами Visa і MasterCard. Система продажу квитків не отримує, не зберігає і не обробляє дані платіжних карт на своїй стороні, а відображає рідні інтерфейси введення платіжної інформації банків або інших платіжних систем. Тим самим, зі свого боку, Адміністрація сайту гарантує абсолютну безпеку платежів та зберігання даних власників платіжних карт.

Заключні положення

 • Відвідуючи сторінки сайту і / або заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційності.
 • Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавством України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
 • Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності сайту vkino.ua
 • Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою http://vkino.ua/ua/page/confidentiality